KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123145
*
nr 1612 3145
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Liljekonvaljer. Signerad, daterad -13. Olja på duk, 40x33 cm, yttermått inklusive ram: 43x36
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 april 2024
kl 18:01:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/4 14:38:14
1
1.500 kr
15/4 14:05:58
2
2.000 kr
15/4 15:23:05
1
1.700 kr
15/4 15:23:05
2
1.800 kr (Budbetjänt)
15/4 15:23:14
1
1.900 kr
15/4 15:23:14
2
2.000 kr (Budbetjänt)
15/4 15:23:33
1
2.200 kr
15/4 17:32:12
3
2.400 kr
15/4 17:34:27
1
2.600 kr
15/4 17:37:06
3
2.800 kr
15/4 17:38:19
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: liljekonvaljer olja olja på duk oljemålning oljemålningar slava kliuchnikov
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37
*
Slava Kliuchnikov
Läs om budbetjänten
nr 1612 3145
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Liljekonvaljer. Signerad, daterad -13. Olja på duk, 40x33 cm, yttermått inklusive ram: 43x36
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/4 14:38:14 | 1 | 1.500 kr |
15/4 14:05:58 | 2 | 2.000 kr |
15/4 15:23:05 | 1 | 1.700 kr |
15/4 15:23:05 | 2 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
15/4 15:23:14 | 1 | 1.900 kr |
15/4 15:23:14 | 2 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
15/4 15:23:33 | 1 | 2.200 kr |
15/4 17:32:12 | 3 | 2.400 kr |
15/4 17:34:27 | 1 | 2.600 kr |
15/4 17:37:06 | 3 | 2.800 kr |
15/4 17:38:19 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: liljekonvaljer olja olja på duk oljemålning oljemålningar slava kliuchnikov
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37